Načítavam stránku...

Pozývame Vás zapísať si jeden zo 4 kurzov, ktoré Centrum severoamerických štúdií ponúka v letnom semestri. Ide o veľmi zaujímavé predmety - niektoré z nich budú vyučovať americkí profesori cez Fulbrightovu nadáciu, iné vedú špičkoví ľudia z praxe. 

Managing Global Business: Dell Case Studies (štvrtok, 16:00)

Mimoriadne úspešný kurz, ktorý vedú odborníci z Dell priamo v priestoroch spoločnosti na Fazuľovej ulici. Zažite pri vyučovaní atmoséru práce v nadnárodnej spoločnosti!

http://cnas.euba.sk/manazment-medzinarodneho-podnikania-pripadove-studie-dell-ls-17-18/

Interdisciplinary Introduction to North American Studies (streda, 15:15)

Občianske práva a slobody, zodpovedná vláda, patriotizmus, migranti, xenofóbia, multikulturalizmus. Sú USA stále lídrom a inšpiráciou pre svet a pre Slovensko? Vyučuje: Dr. Agnes Simon, ktorá viac ako osem rokov pôsobila na University of Missouri a S. Valley State University.

http://cnas.euba.sk/interdisciplinarny-uvod-severoamerickych-studii-ls-17-18/

American Society (streda 13:30 – 15:00)

Ako sa mení americká spoločností? Američania z rôznych pohľadov -  hodnoty, politika, kultúra, médiá.  Aké sú mýty a fakty? Historický prehľad a ponaučenia. Vyučuje: Dušan Fischer

http://cnas.euba.sk/americka-spolocnost-ls-17-18/

Všetky kurzy sú v angličtine, za 3 kredity. Po minulé roky mali vynikajúci ohlas u študentov: ponúkame interaktívne vyučovanie, prípadové štúdie, zahraničných učiteľov, prepojenosť s praxou, ndividuálny prístup a najmä radosť zo štúdia J.

Ako sa zapísať?

Všetky kurzy nájdete v AIS. V prílohe posielam aj plagátik s prehľadom kurzov CNAS. Viac o každom kurze nájdete na našej stránke http://cnas.euba.sk/en/. Radi zodpovieme aj Vaše otázky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Tešíme sa na Vás!

Ponúkame možnosť výberových predmetov pre študentov 1. a 2. ročníka II. stupňa štúdia. Prihláste sa do 30.9.2016 u p. prodekanky Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Za absolvovanie predmetu možno získať kredity navyše, prípadne môže predmet nahradiť povinne voliteľný predmet.

Vážení študenti,

Katedra matematiky vytvorila pre prenos predmetu Matematika v zimnom semestri osobitné krúžky, ktoré by sa nemali prekrývať s výučbou 2. ročníka.

Cvičenia (čas, miestnosť) pre konkrétne študijné programy fakúlt EU a ďalšie informácie budú od 20. 9. zverejnené na výveske KMA, 8. posch., V2.

FaLang translation system by Faboba
Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?