Načítavam stránku...

Pozývame všetkých študentov na podujatie realizované spoločnosťou IBM, ktoré sa uskutoční 25. apríla 2017 v priestoroch oddychovej zóny na šiestom poschodí.

Pripravené sú rôzne workshopy a prezentácie, ale aj iné zaujímavosti.

Súčasťou podujatia bude aj občerstvenie pre zúčastnených.

Pozývame študentov, aby sa zapojili do študentskej ankety, ktorá sa bude uskutočňovať v týždni od 24.4. do 29.4.2017 na prednáškach. Do ankety sa bude možné zapojiť aj pomocou smartfónu alebo notebooku.

Ponúkame možnosť výberových predmetov pre študentov 1. a 2. ročníka II. stupňa štúdia. Prihláste sa do 30.9.2016 u p. prodekanky Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Za absolvovanie predmetu možno získať kredity navyše, prípadne môže predmet nahradiť povinne voliteľný predmet.

Vážení študenti,

Katedra matematiky vytvorila pre prenos predmetu Matematika v zimnom semestri osobitné krúžky, ktoré by sa nemali prekrývať s výučbou 2. ročníka.

Cvičenia (čas, miestnosť) pre konkrétne študijné programy fakúlt EU a ďalšie informácie budú od 20. 9. zverejnené na výveske KMA, 8. posch., V2.

FaLang translation system by Faboba

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?