Naši štvrtáci zo študijného programu Podnikové financie sa dňa 21.11.2016 zúčastnili pilotného podujatia Day@Henkel, kde absolvovali zaujímavý program, ktorý pozostával z workshopov a prezentácií. Študentom bola bližšie predstavená spoločnosť Henkel a procesy, ktoré v nej prebiehajú. Svoju časť malo aj HR oddelenie, kde bolo študentom ukázané, ako má vyzerať správne napísaný životopis a ako majú absolvovať pohovor. V poslednej časti absolvovali prípadové štúdie, ktoré boli v gescii oddelenia controllingu, kde si mohli naživo vyskúšať zhotovovanie a analýzu reportov.

Predstaviteľom spoločnosti Henkel ďakujeme za túto príležitosť.

Podujatie Day@Henkel bolo pripravené v rámci prehlbujúcej sa spolupráce Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave so spoločnosťou Henkel.

Viac fotografií nájdete vo fotogalérii.