Po úspešnom minulom ročníku, sme pripravili, v spolupráci so Združením mladých podnikateľov Slovenska, ďalšie pokračovanie zaujímavého podujatia v rámci Globálneho týždňa podnikania 2016. V stredu 30.11.2016 sme privítali týchto spíkrov: Matej Varga (Subway), Ján Šalát (Verve), Michal Káčerik (SaferPass), Juraj Porubčan (Fincentrum).

Hostia diskutovali na tieto témy:

• Sú start-upy bublinou, ktorá čoskoro praskne alebo dlhodobým trendom budúcnosti?
  • Je reálne vybudovať biznis popri škole, alebo sú to nereálne motivačné reči?
  • Dá sa začať podnikať aj bez peňazí alebo je nevyhnutný kapitál od investorov?
  • Je MLM podnikaním alebo pyramídou?
  • Vlastná značka alebo franšíza?
  • Dá sa podnikať v zabehnutej oblasti alebo potrebujete vymyslieť niečo, čo tu ešte nie je?

Veríme, že podujatie účel splnilo a tešíme sa už teraz na ďalšie pokračovanie týchto zaujímavých diskusií.