V rámci akreditovaného výberového predmetu Skils for Success - from University to Workplace, ktorý bol realizovaný v spolupráci s Americkou obchodnou komorou v SR (AmCham) a Business Service Center Forum (BSCF), boli absolventom odovzdané certifikáty za prítomnosti vedenia Fakulty podnikového manažmentu EUBA. Predmet bol vyučovaný zástupcami spoločností Dell, IBM, Johnson Controls International, Lenovo, PricewaterhouseCoopers, Siemens a ďalších členov BSCF, pričom je ponúkaný do výučby v slovenskom jazyku pre študentov 4. a 5. ročníka aj v letnom semestri 2016/2017.

BSCF, ktoré funguje v rámci Americkej obchodnej komory v SR, zastupuje takmer 30 000 zamestnancov pracujúcich v centrách zdieľaných služieb (SSC) a u externých poskytovateľov podnikových služieb (BPO) na Slovensku.