30. výročie programu Erasmus+ sme oslávili súťažou fotografií študentov zo študijných pobytov. Študenti posielali fotografie

do kategórie Škola, Krajina a Ľudia. Predseda hodnotiacej komisie, fotograf, cestovateľ a producent Oliver Filan svojim odborným okom diela posúdil, a odovzdal ceny. Najlepšiu fotku školy máme zo Štrasburgu od Dominiky Zelenákovej, najlepšiu fotku krajiny máme z Talianska, od Janky Debnárovej, a najlepšiu fotku ľudí z Litvy od Zuzky Minárikovej.

Viac fotografií nájdete vo fotogalérii.