Marec bez účasti Katedry manažmentu výroby a logistiky FPM EU na  Logistic Conference nie je marcom! V Hoteli Tatra Bratislava sa dňa 21. marca 2019 organizoval 13. ročník odbornej logistickej konferencie – Logistic Conference 2019, ktorá sa niesla v znamení digitalizácie logistiky. Niekoľkoročným pravidelným moderátorom je odborný asistent Patrik Richnák, ktorý tento rok zastrešoval blok - Logistické centrá a skladovanie, na ktorom sa hovorilo a diskutovalo s manažérmi o nasadení robotov v skladoch, ekologických riešeniach v logistických centrách, digitalizácii logistického centra a nových technológiách v logistike skladovaní. Pravidelnou účastníčkou konferencie je aj odborná asistentka Klaudia Porubanová, ktorá tento rok bodovala v tombole! Sme radi, že katedra je neodmysliteľnou a obľúbenou súčasťou konferencie už niekoľko rokov. Aj tento rok opäť kolegovia získali zaujímavé kontakty nielen od logistických manažérov, ale taktiež aj od kolegov z iných univerzít. Tešíme sa už na Logistic Conference 2020!