Načítavam stránku...

Pozývame Vás zapísať si jeden zo 4 kurzov, ktoré Centrum severoamerických štúdií ponúka v letnom semestri. Ide o veľmi zaujímavé predmety - niektoré z nich budú vyučovať americkí profesori cez Fulbrightovu nadáciu, iné vedú špičkoví ľudia z praxe. 

Managing Global Business: Dell Case Studies (štvrtok, 16:00)

Mimoriadne úspešný kurz, ktorý vedú odborníci z Dell priamo v priestoroch spoločnosti na Fazuľovej ulici. Zažite pri vyučovaní atmoséru práce v nadnárodnej spoločnosti!

http://cnas.euba.sk/manazment-medzinarodneho-podnikania-pripadove-studie-dell-ls-17-18/

Interdisciplinary Introduction to North American Studies (streda, 15:15)

Občianske práva a slobody, zodpovedná vláda, patriotizmus, migranti, xenofóbia, multikulturalizmus. Sú USA stále lídrom a inšpiráciou pre svet a pre Slovensko? Vyučuje: Dr. Agnes Simon, ktorá viac ako osem rokov pôsobila na University of Missouri a S. Valley State University.

http://cnas.euba.sk/interdisciplinarny-uvod-severoamerickych-studii-ls-17-18/

American Society (streda 13:30 – 15:00)

Ako sa mení americká spoločností? Američania z rôznych pohľadov -  hodnoty, politika, kultúra, médiá.  Aké sú mýty a fakty? Historický prehľad a ponaučenia. Vyučuje: Dušan Fischer

http://cnas.euba.sk/americka-spolocnost-ls-17-18/

Všetky kurzy sú v angličtine, za 3 kredity. Po minulé roky mali vynikajúci ohlas u študentov: ponúkame interaktívne vyučovanie, prípadové štúdie, zahraničných učiteľov, prepojenosť s praxou, ndividuálny prístup a najmä radosť zo štúdia J.

Ako sa zapísať?

Všetky kurzy nájdete v AIS. V prílohe posielam aj plagátik s prehľadom kurzov CNAS. Viac o každom kurze nájdete na našej stránke http://cnas.euba.sk/en/. Radi zodpovieme aj Vaše otázky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Tešíme sa na Vás!

FaLang translation system by Faboba

Interreg Central Europe projekty, do ktorých je fakulta zapojená

ENTER transfer for Combinations

RESTAURA for Combinations

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?