Načítavam stránku...

Všetci záujemcovia, sa zaregistrujú v on-line aplikácii Study Abroad https://www.studyabroad.sk/

Pre získanie informácii o partnerských univerzitách a organizácii mobility, využite International Christmas party, ktorá sa bude konať 20.12.2016 o 12 30, vo V2 (miestnosť oproti bufetu), kde budú prítomní študenti, ktorí sú v súčasnosti u nás na pobyte Erasmus+ zo zahraničia, a pozvaní sú aj naši študenti, ktorí mobilitu absolvovali. Občerstvenie zdarma.

K dispozícii budú zástupcovia oddelenia medzinárodnej mobility aj zástupcovia fakulty, aby zodpovedali vaše otázky.

Uzávierka na zostavenie nominačnej listine je 1.03. 2017

S úctou

 Ing. Jana Blštáková, PhD.
pro-dekan/vice-dean
zahraničné vzťahy/foreign affairs

+421/2/6729 5533

Ponúkame možnosť výberových predmetov pre študentov 1. a 2. ročníka II. stupňa štúdia. Prihláste sa do 30.9.2016 u p. prodekanky Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Za absolvovanie predmetu možno získať kredity navyše, prípadne môže predmet nahradiť povinne voliteľný predmet.

Vážení študenti,

Katedra matematiky vytvorila pre prenos predmetu Matematika v zimnom semestri osobitné krúžky, ktoré by sa nemali prekrývať s výučbou 2. ročníka.

Cvičenia (čas, miestnosť) pre konkrétne študijné programy fakúlt EU a ďalšie informácie budú od 20. 9. zverejnené na výveske KMA, 8. posch., V2.

Dnes (24.8.2016) uzavreli dekan Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave a dekan Fakulty podnikovohospodářské VŠE v Prahe Memorandum o porozumení, ktorým sa vytvárajú podmienky výmenného študijného programu typu "Double Degree" na druhom stupni vysokoškolského štúdia.

FaLang translation system by Faboba

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?