2. stupeň štúdia

Odovzdávanie diplomu, dodatku k diplomu a vysvedčenia pre absolventov 2. stupňa štúdia sa bude konať dňa 22.7.2020 od 10:00 hod. do 12:00 hod. vo vestibule budovy rektorátu na prízemí.

Prosím, ak sa plánujete odovzdávania zúčastniť, vyplňte tento formulár.

1. stupeň štúdia

Slávnostné promócie na bakalárskom stupni štúdia sa nebudú konať. Diplom, dodatok k diplomu a vysvedčenie sa budú odovzdávať pri zápise na štúdium na 2. stupeň štúdia, 4.9.2020 v miestnosti B1.02. V prípade, že absolventi nepokračujú v štúdiu na FPM alebo potrebujú mať diplom k dispozícií skôr, dohodnú si termín jeho prevzatia mailom so študijnom referentkou ().

 

Prihlasovanie na rozvrh výučby cudzích jazykov prostredníctvom AIS

v termíne 28. januára od 8:00 hod. do 23:59 hod.

Cudzí jazyk I.

Prihlasujú sa študenti 1. ročníka 1. stupňa na konkrétne rozvrhové okná jednotlivých jazykov 

  • angličtina, nemčina
  • francúzština, španielčina, taliančina, ruština (Ak nie je daný predmet (1CJ) zaradený do rozvrhu, je potrebné prísť na prvé stretnutie s učiteľom a dohodnúť sa na rozvrhu. Termíny stretnutí budú oznámené na webovej stránke FAJ, príp. môžete priamo kontaktovať - PaedDr. Ján KERESTY, PhD., )
  • Cudzí jazyk II.

    Prihlasujú sa študenti 2. ročníka 1. stupňa na konkrétne rozvrhové okná jednotlivých jazykov

  • angličtina, nemčina
  • francúzština, španielčina, taliančina, ruština (Ak nie je daný predmet (1CJ) zaradený do rozvrhu, je potrebné prísť na prvé stretnutie s učiteľom a dohodnúť sa na rozvrhu. Termíny stretnutí budú oznámené na webovej stránke FAJ, príp. môžete priamo kontaktovať - PaedDr. Ján KERESTY, PhD., )
  • Náhradný termín nahlásenia sa na rozvrhové okna cudzieho jazyka je 

    3.- 4.februára 2020 od 8:00 hod. do 23:59 hod.

    Definitívna verzia rozvrhu hodín bude v AiSe v pondelok 27.1.2020. 

    Prihlasovanie na rozvrh telovýchovných aktivít prostredníctvom AIS

    V termíne od 1. februára 8:00 hod. do 4. februára 23:59 hod.

    Prihlasujú sa študenti 

    1. ročníka 1. stupňa študijný program FM 

    2. ročníka 1. stupňa študijný program EMP 

    na konkrétne rozvrhové okná.

    V prípade, že majú záujem o telovýchovné aktivity aj študenti iných ročníkov, je potrebné požiadať na študijnom oddelení o zápis predmetu Telovýchovné aktivity (0 kreditov) do zápisného listu.

     

    Predseda Rady Platinového fondu Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave v súlade 

  • s Vyhláškou dekana Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave č. 1/2015 k organizácii štátnych skúšok, zadávania a obhajoby záverečnej práce, 
  • so Štatútom Platinového fondu Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave - Článok 1 Poslanie a cieľ odsek (1), 
  • s Rokovací poriadok Rady Platinového fondu Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave - Článok 1 Postavenie a úlohy rady fondu odsek (1) písmeno c) a Článok 3 Organizovanie súťaží a podpora fakultných aktivít odsek (1), 
  • v Prílohe Rokovacieho poriadku uvedenými súťažnými podmienkami 
  • v y h l a s u j e

    SÚŤAŽ O NAJLEPŠIU DIPLOMOVÚ PRÁCU V AK. ROKU 2019/2020

    Súťaž prebieha v období od 1. 10. 2019 do 10. 5. 2020. 

    doc. Ing. Miroslav Tóth, PhD. 
    predseda Rady Platinového fondu
    Fakulty podnikového manažmentu
    Ekonomickej univerzity v Bratislave

    Dokumenty:

    Oznámenie predsedu  Rady Platinového fondu Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave o vyhlásení súťaže o najlepšiu diplomovú prácu v ak. roku 2019/2020

    Prihláška do súťaže o najlepšiu diplomovú prácu v ak. roku 2019/2020 (editovateľná)

    Spoločný seminár k záverečnej práci pre študentov končiacich ročníkov sa uskutoční:

    pre 3. ročník, I. stupeň dňa 30.9.2019 od 12:30 do 13:30 v miestnosti B1.04,

    pre 2. ročník, II. stupeň dňa 2.10.2019 od 12:30 do 13:30 v miestnosti B1.04.

    Účasť je povinná.

     

    Vzhľadom na skutočnosť, aby nedochádzalo ku kolíziám v rozvrhu, pre študentov 2. ročníka, ktorí prenásajú predmet Matematika v ZS, budú vytvorené samostatné krúžky, ktoré budú vytvorené aj v centrálnom rozvrhu.

    Rozdelenie do týchto krúžkov bude zverejnené na nástenke KMA (8. poschodie) v pondelok 9.9.2019.