Prihlasovanie na rozvrh výučby cudzích jazykov prostredníctvom AIS

v termíne 28. januára od 8:00 hod. do 23:59 hod.

Cudzí jazyk I.

Prihlasujú sa študenti 1. ročníka 1. stupňa na konkrétne rozvrhové okná jednotlivých jazykov

• angličtina, nemčina
  • francúzština, španielčina, taliančina, ruština (Ak nie je daný predmet (1CJ) zaradený do rozvrhu, je potrebné prísť na prvé stretnutie s učiteľom a dohodnúť sa na rozvrhu. Termíny stretnutí budú oznámené na webovej stránke FAJ, príp. môžete priamo kontaktovať - PaedDr. Ján KERESTY, PhD., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
  • Cudzí jazyk II.

Prihlasujú sa študenti 2. ročníka 1. stupňa na konkrétne rozvrhové okná jednotlivých jazykov

• angličtina, nemčina
  • Náhradný termín nahlásenia sa na rozvrhové okna cudzieho jazyka je

3.- 4.februára 2020 od 8:00 hod. do 23:59 hod.

Definitívna verzia rozvrhu hodín bude v AiSe v pondelok 27.1.2020.

Prihlasovanie na rozvrh telovýchovných aktivít prostredníctvom AIS

V termíne od 1. februára 8:00 hod. do 4. februára 23:59 hod.

Prihlasujú sa študenti

1. ročníka 1. stupňa študijný program FM

2. ročníka 1. stupňa študijný program EMP

na konkrétne rozvrhové okná.

V prípade, že majú záujem o telovýchovné aktivity aj študenti iných ročníkov, je potrebné požiadať na študijnom oddelení o zápis predmetu Telovýchovné aktivity (0 kreditov) do zápisného listu.