O Z N Á M E N I E

Volebnej komisie na voľbu kandidáta na dekana

Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave

na funkčné obdobie od 01.02.2023 do 31.01.2027

Volebná komisia oznamuje v zmysle Vyhlášky o pravidlách, termínoch prípravy a priebehu voľby kandidáta na dekana Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave na funkčné obdobie

od 01.02. 2023 do 31. 01. 2027, že navrhnutými kandidátmi na voľbu kandidáta na dekana FPM EU v Bratislave, ktorí splnili všetky predpísané náležitosti sú

(v abecednom poradí podľa priezviska):

prof. Ing. Peter Markovič, PhD., DBA

doc. Ing. Anita Romanová, PhD.

Životopis prof. Ing. Peter Markovič, PhD., DBA
Životopis doc. Ing. Anita Romanová, PhD.

Ing. Jana Kissová, PhD.
predsedníčka volebnej komisie
na voľbu kandidáta na dekana
FPM EU v Bratislave