OZNÁMENIE

volebnej komisie o priebehu a výsledkoch doplňujúcich volieb členov Akademického senátu Ekonomickej univerzity v Bratislave na funkčné obdobie od 6. 3. 2023 do 30. 4. 2023.

Podávanie návrhov na členov AS EU v Bratislave na funkčné obdobie od 6.3.2023 do 30.4.2023 prebehlo v dňoch 27. 2. 2023 a 1. 3. 2023 v čase od 12. 30 do 13. 30 hod.

Členom volebnej komisie bolo doručených 8 návrhov kandidátov do zamestnaneckej časti AS EU v Bratislave.

Komisia doručené návrhy preverila, všetky boli platné a obsahovali mená 3 kandidátov do zamestnaneckej časti AS EU v Bratislave.

Doplňujúce voľby členov zamestnaneckej časti AS EU v Bratislave sa konali 6. 3. 2023 v čase od 10.30 do 13.30 hod.

Zo 77 oprávnených voličov sa zúčastnilo 35, čo predstavuje 45%.

Všetky odovzdané volebné lístky boli platné.

Do zamestnaneckej časti AS EU v Bratislave boli zvolení 2 členovia:

1. Hanák Róbert doc. Ing. Mgr. PhD. KIM

2. Rybárová Daniela doc. Ing. PhD. KPH

V Bratislave, 6. 3. 2023

doc. Ing. Mgr. Zuzana Joniaková, PhD.

predsedníčka volebnej komisie

na voľbu členov AS EU na FPM v Bratislave