Ako sa vyprofilovať na II. stupni štúdia?

Milí uchádzači o štúdium na II. stupni štúdia (Ing.) na Fakulte podnikového manažmentu. Pripravili sme pre vás ​informačný deň, ktorý sa tento rok uskutoční online ​formou už 5. apríla 2022 od 17:00

Počas podujatia vám budú podané informácie ​aké študijné programy a podprogramy ponúka Fakulta podnikového manažmentu na II. stupni štúdia, ako sa môžete vyprofilovať a kam smerovať svoju kariéru po ukončení školy. Počas podujatia budete môcť klásť otázky na ktoré vám vedenie fakulty zodpovie.

Organizácia Infodňa bude nasledovná:
- prezentácia študijných programov a podprogramov,
- otázky / odpovede.

Podujatie prebehne prostredníctvom aplikácie MS Teams: link na podujatie