Študenti Fakulty podnikového manažmentu EUBA Bc. Laura Tunáková, Bc. Filip Lepieš, Bc. Svetozár RudenkoBc. Patrik Balla sa zapojili

do prestížnej medzinárodnej súťaže CFA Institute Research Challenge, ktorej národné kolo sa uskutočnilo vo štvrtok 9. februára 2023. Ich úlohou bolo ohodnotiť medzinárodnú spoločnosť MOL Group a dať investorom odporúčanie, či majú akcie nakupovať, držať, alebo predávať. Samozrejme tomuto finálnemu rozhodnutiu predchádzala dôsledná finančná analýza podniku, ako aj analýza makroprostredia a predikcia budúceho vývoja.

Svoje výsledky študenti prezentovali pred odbornou komisiou a napokon v súťaži obsadili tretie miesto.

Odnášajú si cenné odborné skúsenosti, ktoré určite využijú vo svojom ďalšom profesijnom rozvoji.

Image.jpeg

377A6014.MP4.02_37_05_12.Still001.jpg