Po 3 rokoch on-line formy sa v letnom semestri akademického roka 2022/2023 na Fakulte podnikového manažmentu EU v Bratislave pod gesciou podnikovohospodárskej katedry znovu začal cyklus prezenčných prednášok v rámci predmetu „Aktuálne trendy v environmentálnom a sociálnom podnikaní v SR“.

Odborníci z praxe – zástupcovia úspešných líderských firiem na Slovensku s nadštandardným manažérskym prístupom v rámci spoločenskej zodpovednosti podnikov, ktoré sa vyznačujú mimoriadnymi aktivitami na zvládnutie a riešenie spoločenských problémov v sociálnej i environmentálnej oblasti, tu budú prezentovať výsledky svojej úspešnej činnosti a tiež realizovateľné strategické ciele udržateľnosti svojej ekonomickej činnosti do budúcností.

Tento akreditovaný kurz je realizovaný na báze veľmi inšpiratívnej, kreatívnej a priateľskej perspektívnej spolupráce FPM s uvedenými líderskými podnikmi, v gestorstve doc. Ing. Mgr. Gabriely Dubcovej, PhD. a je koordinovaný Ing. PhDr. Sylviou Bukovovou, PhD.

Harmonogram je opäť veľmi atraktívny, z rôznych segmentov ekonomiky SR, s nadštandardným manažmentom ESG