Po izolujúcom pandemickom období sme sa opäť veľmi radi stretli pri realizácii ďalšieho ročníka SF´23 (Sustainability Festival 2023 - Festival udržateľnosti 2023). Predchádzajúce ročníky sa konali počas série podujatí Týždňa udržateľnosti, avšak tento, uskutočnený v apríli, bol svieži, kreatívny a inšpiratívny...., skrátka, jarná dynamická kreativita prospela festivalovej úspešnosti vo všetkých dimenziách evidentne revitalizujúco.

Organizáciu tohto podujatia koordinovala Etická komisia Ekonomickej univerzity v Bratislave pod vedením jej predsedníčky, doc. Ing. Mgr. Gabriely Dubcovej, PhD. a záštitu prevzala dekanka gestorskej Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave, doc. Ing. Anita Romanová, PhD.

Štruktúra festivalového priebehu bola koncipovaná do troch kategórií v kompetencii 3 komisií:

„THE BEST PRACTICE WITH LARGEST POSITIVE IMPACTS“ (v Komisii odborníkov z praxe),

„THE BEST DISSEMINATION“ (v Komisii pedagógov),

„THE MOST CREATIVE PRESENTATION“ (v Komisii študentov).

Viac tu