Študentskej vedeckej činnosti (ŠVOČ), ktorá sa na Fakulte podnikového manažmentu EU v Bratislave konala 15. mája 2023, zúčastnilo 9 zaujímavých prác, s náročnosťou danou bakalárskemu a inžinierskemu stupňu štúdia.

V rámci bakalárskeho štúdia súťažili:

• Paulína Kapsdorferová (3. ročník / 1. stupeň štúdia)
  • Veronika Maťková (3. ročník / 1. stupeň štúdia)
  • Sofia Plešková (3. ročník / 1. stupeň štúdia)
  • Dominika Stümpelová (3. ročník / 1. stupeň štúdia)
  • Iveta Vantúchová (3. ročník / 1. stupeň štúdia)

V rámci inžinierskeho štúdia súťažili:

• Bc. Ema Arpášová (2. ročník / 2. stupeň štúdia)
  • Bc. Paulína Auxtová (2. ročník / 2. stupeň štúdia)
  • Bc. Laura Tunáková – Bc. Filip Lepieš (1. ročník / 2. stupeň štúdia)
  • Bc. Simona Žuková (2. ročník / 2. stupeň štúdia)

Súťažná komisia hodnotila práce v súlade so súťažným poriadkom podľa Vyhlášky dekana Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave č. 1/2022 o Súťaži študentskej vedeckej činnosti v ak. roku 2022/2023. Hodnotenie súťažných prác sa vykonalo pomocou hodnotiacich hárkov (podľa prílohy Vyhlášky dekana o ŠVČ).

Víťaznou prácou v rámci bakalárskeho štúdia sa stala téma ,, Podpora rozhodovania manažmentu podniku pomocou Business Intelligence“, ktorej autorkou bola Dominika Stümpelová pod vedením doc. Ing. Vladimíra Boleka, PhD.

V rámci inžinierskeho stupňa štúdia ocenenie získali študenti Bc. Laura Tunáková a Bc. Filip Lepieš s témou ,,Zavádzanie AGV v spoločnosti GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o.“ pod vedením Ing. Brigity Boorovej, PhD.

Víťazom srdečne blahoželáme.