Fakulta podnikového manažmentu v júni 2023 žila slávnostnými promóciami.

V akademickom roku 2022/2023 ukončilo vysokoškolské štúdium na Fakulte podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave:

* 193 inžinierov, absolventov denného štúdia, z toho na š. p. ekonomika podniku 44 absolventov, na š. p. všeobecný manažment 145 absolventov a na š. p. všeobecný manažment v anglickom jazyku 4 absolventi,

* 243 bakalárov, absolventov denného štúdia, z toho na š. p. ekonomika a manažment podniku 233 absolventov, na š. p. ekonomika a manažment podniku v anglickom jazyku 10 absolventi.

Všetkým absolventom srdečne blahoželáme a tešíme sa, že Fakulta podnikového manažmentu a Ekonomická univerzita v Bratislave sa stala ich Alma mater.

Fotogaléria promócií 2023