Milí študenti, otvárame pre vás nové výzvy na mobility v akademickom roku 2024/25.

Možnosti sú nasledovné:

• jeden/dva semestre s podporou programu Erasmus+ na partnerských univerzitách EUBA
  • dva semestre v programe Dvojitého diplomu na partnerských univerzitách FPM
  • krátkodobý pobyt na VŠE v rámci programu BIP (v spolupráci s VŠE a Rosenheim University of Applied Sciences) s podporou programu Erasmus+
  • študentská/absolventská stáž v zahraničí s podporou programu Erasmus+

Výzva sa týka študentov každého stupňa štúdia. Erasmus+ je program grantovej podpory financovania mobilít študentov. Dvojité diplomy sú len pre niektoré programy. Fakulta má určitý počet miest a študenti budú nominovaní na základe výberového konania, ktoré sa uskutoční

16.2.2024 od 8 00 v A6.04.

Všeobecné podmienky prihlasovania nájdete na stránke https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/odchadzajuci-studenti/erasmus-studium-v-eu.

Uchádzať sa môžete vytvorením prihlášky v systéme: www.studyabroad.sk

Termín na podanie prihlášky je 15.2.2024

Ak máte otázky, alebo potrebujete poradiť s výberom zahraničnej univerzity, tu sú dôležité kontakty:

Študenti prvého stupňa štúdia: Frederico Banda

Študenti druhého stupňa štúdia: Samuel Baranovič

Doktorandi: Kristián Kalamen

Otázky o financovaní:

Otázky o prihláške:

Otázky o obsahu štúdia v zahraničí, o programoch Dvojitých Diplomov: