Greenpac Ideathon je zameraný na zelené inovácie a cirkulárnu ekonomiku vo forme intenzívneho workshopu, ktorý dáva študentom príležitosť v krátkom čase vyriešiť zadanú výzvu.

Účastníci workshopu pracujú v tímoch a vďaka vzájomnej spolupráci navrhujú pomocou metód design thinking a inovatívnych postupov riešenia zadané výzvy. Partnerský podnik  na začiatku stretnutia predstaví svoje aktivity a zadefinuje výzvu, v ktorej budú študenti súťažiť - hľadať priestor pre zelenú inováciu. Tímy budú zostavené z 2 až 4 študentov a môžu byť vytvorené z rôznych ročníkov, jediná podmienka je vek do 30 rokov ( ak by ste bol/bola jednotlivec so záujmom ale bez tímu, dajte nám vedieť, pomôžeme vytvoriť vlastný).

A dobré nápady si zaslúžia odmenu!

Preto najlepší tím získa možnosť vycestovať na finálny medzinárodný IDEATHON, ktorý sa bude konať v októbri 2024 v Rijeke (CRO). Pre všetkých účastníkov budú zároveň prichystané účastnícke balíky a zabezpečená strava (občerstvenie, večera, obed).

Komplexný popis akcie nájdete priamo v registračnom formulári:

Tešíme sa na vás!

Pozn.: Kapacita akcie je obmedzená a registrácia bude zastavená po naplnení určitého počtu tímov. Registráciu však považujeme za záväznú, preto ju tak prosím vnímajte aj vy, registrujte sa len v prípade, že máte skutočný záujem zúčastniť sa.