V júni sme sa zúčastnili zasadania výskumnej siete Then Network on International Human Resources Management CRANET, ktorú hosťovala University of Gothenburg.

Aktivity výskumnej siete posúvajú výskum v personálnom manažmente aj na našej fakulte na svetovú úroveň. Vďaka členstvu a aktívnym účastiam na zasadaniach máme možnosť spolupracovať výskumníkmi medzinárodného významu ako je Anna Sender (Lucerne University of Applied Sciences and Arts), Reichel Astrid (Universit of Salzburg), Emma Parry (Cranfield School of Management), Gooderham Paul (Norwegian University of Science and Technology), Michael Morley (University of Limerick), Chris Brewster (Henley Business School,UK), a mnohých ďalších.