Fakulta podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave s radosťou oznamuje uzatvorenie nového partnerstva s Gymnáziom Jesenského z Kysuckého Nového Mesta.

Podpisom memoranda sa Gymnázium Jesenského stalo oficiálnym Ambasádorom našej fakulty, čím sme spoločne naštartovali novú etapu spolupráce zameranú na budovanie povedomia o Fakulte podnikového manažmentu medzi mladou generáciou študentov.

Toto partnerstvo prinesie viaceré aktivity, do ktorých budú aktívne zapojení nielen študenti gymnázia, ale aj naši študenti a vyučujúci. Cieľom týchto aktivít je vzájomné obohacovanie vedomostí a zručností, podpora podnikateľského myslenia a príprava študentov na budúce výzvy v oblasti podnikového manažmentu.

Jedným z prvých krokov tejto spolupráce bude už v septembri návšteva študentov Gymnázia Jesenského na pôde Ekonomickej univerzity. Spoločne sa tešíme na diskusie, workshopy a prednášky, ktoré pre nich pripravíme. Veríme, že toto partnerstvo prinesie všetkým zúčastneným množstvo nových príležitostí na osobnostný a profesionálny rozvoj.