Fakulta podnikového manažmentu na Noci vedy 27.9.2024

Fakulta podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave sa zúčastnila, v zastúpení ŠAGÁTOVÁ, Slávka, Ing., PhD., GRISÁKOVÁ, Nora, doc. Ing., PhD., ROMANOVÁ Anita, doc. Ing., HRUŠOVSKÁ, Dana, Ing., PhD., RYBÁROVÁ, Daniela, doc., Ing., PhD., PhD., ZAHRADNÍK, Peter, Ing., PhD., LEŠKOVÁ, Radka, Ing., PhD., BUKOVOVÁ, Sylvia, Ing. PhDr., PhD., GAJDOVÁ, Denisa, Ing., PhD., GRANČIČOVÁ Katarína, Ing., PhD., FOLTÍNOVÁ, Ľubica, Ing., PhD., prestížneho podujatia Európska noc vedy 2024, ktoré sa konalo v Starej tržnici v Bratislave.

V stánku s názvom ,,Odhaľ komplexnosť podnikania“ mali návštevníci možnosť prostredníctvom rôznych interaktívnych aktivít odhaliť komplexitu podnikania – od bartrovej výmeny, cez proces    nákupu surovín a tvorbu cien výrobkov, preskúmanie externých vplyvov na podnik, až po identifikáciu kľúčových vlastností lídrov a manažérov ako aj nahliadnuť do mysle spotrebiteľov.

Svojou účasťou na tomto podujatí fakulta prispela k popularizácii ekonomickej vedy na Slovensku, čím podporila záujem o podnikanie a manažment medzi širokou verejnosťou.

Fakulta oceňuje pracovné nasadenie všetkých zúčastnených členov tímu, ktorí prispeli k úspechu prezentácie, a zároveň ďakuje všetkým návštevníkom podujatia za ich záujem a zapojenie do aktivít.

Tešíme sa na ďalšie ročníky Európskej noci vedy, ako i na to, že privítame nových záujemcov o podnikanie a ekonomické vzdelávanie v nadchádzajúcom akademickom roku na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave.

.