Akademický rok 2024/2025 bol slávnostne otvorený príhovorom pána rektora prof. Ing. Ferdinanda Daňa, PhD., v ktorom nám všetkým, študentom aj učiteľom, poprial jeho úspešný priebeh a ukončenie.

Súčasťou tohto slávnostného aktu v aule Ekonomickej univerzity je aj odovzdávanie cien rektora - Ceny rektora EU v Bratislave za publikačnú a pedagogickú činnosť a Ceny rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave za ŠVOČ, ktorými sa každoročne oceňujú vynikajúce výsledky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu, čím motivujú študentov a pedagógov k ďalším úspechom.

Ocenenie víťazných prác ŠVOČ „Cenou rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave“ za rok 2024 získali aj študenti našej fakulty, Jakub POLLÁK a Andriana BAZIUK.

Srdečne blahoželáme!