Načítavam stránku...
Aj tento rok sme otvorili kurz soft-skills pre našich študentov pod názvom Skills for Success, kde odborníci z podnikov združených v rámci BSC fóra sa delia o svoje skúsenosti.
Úvodná konzultácia v rámci predmetu seminár k záverečnej práci I. sa uskutočnila spoločne pre celý tretí ročník. Pán dekan prof. Ing. Peter Markovič, PhD. spolu s pani prodekankou doc. Ing. Anitou Romanovou, PhD. oboznámili študentov s postupom pri spracovaní bakalárskej práce.
Na záver akademického roka sa uskutočnilo stretnutie s partnermi z praxe, ktorí pomáhali zabezpečovať výučbu voliteľných predmetov na FPM. Boli načrutnuté aj ďalšie možnosti spolupráce. Pán dekan prof. Ing. Peter Markovič, PhD. každému zástupcovi podniku odovzdal ďakovný list.
Opäť sa na pôde FPM uskutočnila výučba výberového predmetu Skills for Success from University to Workplace. Organizáciu predmetu zabezpečujú podniky zoskupené v Americkej obchodnej komore AmCham.
Jednou zo zastávok CFA Roadshow bola aj FPM. Študentom prišli o behaviorálnych financiách porozprávať Michal Stupavský a Michal Mešťan z CFA Society.
FPM navštívil riaditeľ pre PR úspešnej spoločnosti Aeromobil Štefan Vadocz. Prednáška sa uskutočnila v rámci cyklu Nápad premenený na úspech.
Na pôde FPM sa uskutočnil už druhý ročník Fotosúťaže ERASMUS+, kde o najlepšiu fotografiu súťažili študenti, ktorí sa zúčastnili zahraničnej mobility.
Študenti, ktorí absolvovali výberový predmet Finančné procesy Henkel, ukončili kurz prezentáciami na zaujímavé témy.
FPM navštívila spoluzakladateľka úspešnej spoločnosti Pixel Federation Lucia Šicková. Prednáška sa uskutočnila v rámci cyklu Nápad premenený na úspech.
V týždni od 19. do 23.3.2018 sa uskutočnil Kurz podnikateľských zručností, ktorý pre našich študentov zorganizovalo Národné podnikateľské centrum, ktoré je v pôsobnosti Slovak Business Agency. Študenti sa mohli dozvedieť ako založiť a rozbehnúť svoj vlastný biznis. Prednášali im odborníci z praxe na témy ako marketing, právo, financie, biznis etiketa a ďalšie.
Spoluzakladateľ úspešného start-upu Culcharge Viktor Reviliak navštívil FPM a podelil sa o svoje skúsenosti. Prednáška sa konala v rámci cyklu Nápad premenený na úspech.
Uchádzači na 2. stupeň štúdia mali možnosť stretnúť sa s pedagógmi FPM, ktorí im ochotne poradili pri výbere študijného programu.
Na začiatku letného semestra sa uskutočnilo už tradičné stretnutie zástupcov Študentského parlamentu FPM s vedením fakulty. Diskutovalo sa o rôznych témach, ktoré trápia študentov a hľadal sa spoločný prienik.
Opäť sa uskutočnilo milé podujatie, kde sa študenti mali možnosť stretnúť pri neformálnych rozhovoroch s p. dekanom prof. Ing. Petrom Markovičom, PhD.
Peter Nižňanský, zakladateľ úspešnej softvérovej firmy sa bol podeliť o svoje skúsenosti so študentami v rámci prednášok Nápad premenený na úspech.
Informačný deň pre uchádzačov na I. stupeň štúdia.
Naši študenti Adam Dzurák, Katarína Böhmannová, Terézia Prišegemová, Dominika Gajdošová a Marcel Jánoška sa zúčastnili regionálneho kola CFA Research Challenge, ktoré sa uskutočnilo v Prahe. Z 13-tich prihlásených tímov obsadili pekné 5. miesto. Gratulujeme.
Dňa 1.12.2017 sa na Fakulte podnikového manažmentu EUBA konala záverečná časť projektu STUDENT CHALLENGES 2017. Viac informácií v článku.
Už tradične sa v predvianočnom období uskutočnilo na FPM podujatie s názvom Punč manažérov, ktoré zorganizoval Študentský parlament FPM. Študenti a učitelia FPM mali možnosť sa aj takouto formou vzájomne socializovať.
Už tretíkrát sa v spoločnosti HENKEL SLOVENSKO uskutočnilo podujatie Day@Henkel, kde sa naši študenti dozvedeli ako spoločnosť funguje a v praxi si vyskúšali činnosti oddelenia controllingu. 
Na FPM sa konalo krátke stretnutie študentov s dekanom pri káve, kde prebehla zaujímavá diskusia o dianí na fakulte.
Medzinárodná vedecká konferencia Ekonomika, financie a manažment podniku XI. sa uskutočnila vo Virte v dňoch 9. a 10. novembra 2017. 
Slávnostná imatrikulácia prvákov sa uskutočnila na pôde Fakulty podnikového manažmentu EUBA dňa 23.10.2017. Dekan fakulty odovzdal všetkým zúčastneným imatrikulačné listy.
Powered by Phoca Gallery
FaLang translation system by Faboba

Interreg Central Europe projekty, do ktorých je fakulta zapojená

ENTER transfer for Combinations

RESTAURA for Combinations

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?