Dňa 23. mája 2019 sa v rámci medzinárodnej vedeckej konferencie Katedry podnikovohospodárskej Fakulty podnikového manažmentu (FPM EU) Ekonomickej univerzity v Bratislave „Aktuálne problémy podnikateľskej sféry 2019“ uskutočnila exkurzia účastníkov konferencie do  významnej hutníckej spoločnosti Slovalco, a. s. v Žiari nad Hronom, ktorá bola ďalšou v sérii návštev spoločensky zodpovedných podnikov (SZP) organizovaných touto katedrou.

Pozývame záujemcov o štúdium na II. stupni štúdia na EU v Bratislave na Informačný deň, ktorý sa bude konať v utorok 26. marca 2019 od 11:00 do 14:00 hod., v priestoroch EU v Bratislave (platí pre Národohospodársku fakultu, Obchodnú fakultu, Fakultu hospodárskej informatiky, Fakultu podnikového manažmentu, Fakultu medzinárodných vzťahov a Fakultu aplikovaných jazykov).

Pozývame záujemcov o štúdium na Ekonomickej univerzite v Bratislave na Informačný deň, ktorý sa bude konať v piatok 8. februára 2019 od 8:30 do 13:00 hod., v priestoroch EU v Bratislave (platí pre bratislavské fakulty: Národohospodársku fakultu, Obchodnú fakultu, Fakultu hospodárskej informatiky, Fakultu podnikového manažmentu, Fakultu medzinárodných vzťahov a Fakultu aplikovaných jazykov) a v priestoroch Podnikovohospodárskej fakulty v Košiciach.

Na Ekonomickej univerzite v Bratislave sa konal Týždeň udržateľnosti, ktorý bol zahájený 5.11.2018. Fakulta podnikového manažmentu EU v Bratislave zorganizovala hneď prvý deň medzinárodný SF´18 (Sustainability Festival 2018 - Festival Udržateľnosti 2018) ako jedno z centrálnych podujatí v rámci Týždňa udržateľnosti.